Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Grand Prix 2013 zakończone

 

Dziecięce wędkarskie GRAND PRIX Świdnica 2013 zakończone

Impreza, właściwie cały cykl zawodów, była nad wyraz udana, dzieciaki niesamowicie zadowolone i szczęśliwe. Rodzice także. Grand Prix  przerodziło się w sympatyczny piknik wędkarski (oczywiście dopiero po zakończeniu zdrowej sportowej rywalizacji), jednym słowem UŚMIECH DZIECI BEZCENNY. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, bardzo podobały się dzieciom ceramiczne rybki (na zdjęciu) wykonane przez artystę plastyka Henryka Krakowiaka, które zwycięzcy cyklu kurczowo trzymali w rękach i nie chcieli nawet pokazywać ich bliżej rodzicom

Rywalizacja toczyła się od kwietnia do października br. na zbiorniku wodnym w Świdnicy. W kolejnych pięciu turniejach spławikowych zawodów wędkarskich dzieci i młodzieży GRAND PRIX Świdnica 2013 uczestniczyło łącznie 29 młodych pasjonatów wędkarstwa. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych do lat 10 oraz do lat 14. 6 października odbyły się ostatnie zawody. Oto wyniki:

Klasyfikacja w kategorii do lat 10: 1.  Wanessa Muszyńska, 2. Dominik Możdżeń,

Klasyfikacja do lat 14: 1. Natalia Gawłowicz, 2. Krzysztof Gawłowicz, 3. Sebastian Walkowiak

Klasyfikacja końcowa Grand Prix do lat 10: 1. Dominik Możdżeń, 2. Wanessa Muszyńska, 3. Mateusz Antosik

Klasyfikacja końcowa Grand Prix do lat 14: 1. Sebastian Walkowiak, 2. Natalia Gawłowicz, 3. Krzysztof Gawłowicz.

Nie udałoby się przeprowadzić zawodów w pięciu atrakcyjnie zorganizowanych odsłonach, gdyby nie zaangażowanie i wsparcie następujących osób, instytucji i organizacji: Wójt Gminy Świdnica Adam Jaskulski, Bogusław Plekaniec – Prezes koła PZW Nr 27 przy KMP w Zielonej Górze, Koło PZW Nr 27 przy Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze, PZW Okręg Zielonogórski, Bogumiła Hajdasz – przewodnicząca sekcji wędkarskiej w Świdnicy, Sekcja Wędkarska w Świdnicy, Henryk Krakowiak – artysta plastyk, animator kultury w Gminnym Ośrodku Kultury w Świdnicy, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy, Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Świdnica, rodzice zawodników biorących udział w zawodach. Dziękujemy!

Galeria fotografii z zawodów tutaj

Tomasz Marczewski, dyrektor GOK