Gdzie możemy wędkować

Nowe porozumienie Strefy I

W Darłowie (Okręg PZW Koszalin) podpisano kolejne porozumienie Okręgów Strefy I. Na jego mocy nasi wędkarze bedą mogli łowić na terenie zaprzyjaźnionych okręgów bez dodatkowych opłat.

Podpisanie porozumienia przez przedstawicieli Okręgu PZW Zielona Góra

Nowe porozumienie będzie obowiązywało w latach 2014 - 2017. Co prawda jego zasady i treść ustalono już na wrześniowym spotkaniu Okręgów Strefy I w Kosobudzu, ale dopiero teraz doszło do parafowania.

W porównaniu do składu strefy doszło do dwóch zmian. Swoje członkostwo zawiesił Okręg PZW w Szczecinie, natomiast nowym "starym" członkiem jest Okręg PZW Koszalin.

Ostateczny kształt Strefy I:

Okręg PZW Jelenia Góra

Okręg PZW Koszalin

Okręg PZW Legnica

Okręg PZW Nadnotecki w Pile

Okręg PZW Słupsk

Okręg PZW Wałbrzych

Okręg PZW Zielona Góra

W ramach Porozumienia okręgi te udostępniają do wędkowania swoje wody ogólnie dostępne dla wszystkich przynależnych okręgów na podstawie aktualnej składki okręgowej opłaconej w macierzystym okręgu.

jak oceniasz działalność zarządu koła