Otwarcie sezonu "2017" 2.04 kanał Grójecki m. Grójec Wielki

Koleżanki i koledzy Sezon wędkarski w Kole nr 27 przy KMP w Zielonej Górze rozpoczęty!

Tak długo musieliśmy czekać, minęła jesień, minęła zima, zeszły lody z naszych wód, nadszedł czas powrotu po długiej przerwie na łowiska, żeby obcować z przyrodą na łonie natury. I tak członkowie Naszego Koła w ilości dwudziestu członków, w tym dwie koleżanki Bogumiła Hajdasz i Irena Giergielewicz rozpoczęliśmy w dniu 4 kwietnia sezon wędkarski 2017 w Kole PZW nr 27 przy KMP w Zielonej Górze, spławikowymi zawodami wędkarskimi o memoriał im. Stanisława Stankiewicza. Zawody odbyły się na kanale Grójeckim w miejscowości Grójec Wielki, w dniu zawodów pogoda dopisała, było ciepło, słoneczko świeciło, rybki żerowały umiarkowanie jak na tak rybne łowisko, do siatek wędkujących trafiały płocie, krąpie i okonie, wszyscy wędkujący złowili rybę.

Zwyciężył Arkadiusz Przypisek, który po czterogodzinnym wędkowaniu złowił  3510 pkt. Nie mogło być inaczej, gdy losuje się  stanowisko nr 1.

Serdeczne gratulacje!

Wyniki zawodów:

I. miejsce  Arkadiusz Przypisek wynik 3510 pkt.

II. miejsce Norbert Czarnecki wynik 3320 pkt.

III. miejsce Bogusław Plekaniec wynik 2510 pkt.

IV. miejsce Waldemar Zioło wynik 2240 pkt.

V. miejsce Mariusz Sadownik  wynik 2180 pkt.

VI. miejsce Krzysztof Tarczyło wynik 1930 pkt.