Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Grand Prix Milczarek, 15.09, łowisko przy Muzeum Etnograficznym w Ochli

  To były przedostatnie wędkarskie zawody dla dzieci i młodzieży  w roku 2019. Jakoś tak,  maluchy zaspały po wakacjach. A może odrabiali lekcje. Całkiem możliwe, że rodzice odsypiali winobranie.  W każdym razie,  z niewiadomych przyczyn,  maluszków była tylko czwórka.

Zawody otworzył Główny Sędzia  zawodów,  Tomasz Marczewski , który jest  jednocześnie operatorem sprzętu latającego: laptop, banery, dyplomy, puchary, (rybki w złotku), listy startowe, numery stanowisk, losowanie, zapisy, .... Itp. Tym razem pomagał: Mateusz Brodzik - wielkie dzięki.

W imieniu Wójta Gminy Świdnica - Krzysztofa Stefańskiego - patrona zawodów, zawodników i zawodniczki powitał: TOMASZ MARCZEWSKI.

W imieniu Sponsora „GRAND - PRIX - MILCZAREK" -  Mariusza Milczarka, zawodników powitała Bogusia Hajdasz - wiceprezes Koła PZW nr 27 w Zielonej Górze.

Dzieciaki dzielnie przystąpili  do walki. Najbardziej kibicowaliśmy maleńkiej Natalce, która kocha rybki i kocha wędkowanie. A najbardziej uwielbia kręcić kołowrotkiem.

Wszyscy, bez wyjątku,  biliśmy głośno brawo, każdemu zawodnikowi. Miło było patrzeć, jak te małe szkraby dzielnie sobie radzą.

To nic, że czasem na haczyku była koszulka tatusia, albo babcia źle rzucała zanętę. Ważne, że wszyscy doskonale się bawili.

 

I MIEJSCE - JAKUB BRODZIK

II MIEJSCE - DAWID MOŻDŻEŃ

III MIEJSCE - DANIEL MOŻDŻEŃ.

IV MIEJSCE - NATALKA RYSZEWSKA    

 

Ze starszą grupą nie było żadnych problemów. To już wytrawni wędkarze. Od nich możemy się tylko uczyć. Biorą już, z powodzeniem, udział w naszych kołowych zawodach, i to z powodzeniem.

 

I MIEJSCE - KACPER TARCZYŁO

II MIEJSCE - HUBERT SMOLIŃSKI

III MIEJSCE - WIKTOR CHRZANOWSKI

IV MIEJSCE - CEZARY ONISZCZUK

V MIEJSCE - SZYMON KISIEL

VI MIEJSCE - DANIEL MOŻDŻEŃ

VII MIEJSCE - KUBA SIROCKI

VIII MIEJSCE - WIKTOR WYSOCZAŃSKI  

 

Do zobaczenia za tydzień. To będą ostatnie, podsumowujące zawody. Moc wrażeń. Moc nowości. Wielkie emocje.... Czekamy z niecierpliwością i do zobaczenia..........22 września - na łowisku „U RIKIEGO"

Tekst: Bogumiła Hajdasz.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

gdzie wolisz wędkować ?
rzeka
jezioro
kanał
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin