strona www

Koło PZW nr 27 na stronie internetowej

witam i zapraszam do udziału w budowaniu strony internetowej naszego koła

wszystkich zainteresowanych  członków koła

proszę o nadsyłanie materiałów /foto/ i pomysłów

do tworzenia strony na adres  lechsulim@poczta.onet.pl

• sts51 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

W dniu 23.05.2010r. na górnym i środkowym Kanale Nietkowickim odbyły się drużynowe zawody wędkarskie o Mistrzostwo Rejonu I Zielona Góra, będące jednocześnie eliminacją do Drużynowych Mistrzostw Okręgu PZW Zielona Góra.Drużyna Koła PZW Nr 27 przy KMP Zielona Góra w składzie :Zenon Dudek, Józef Florczyk, Zbigniew Żok zajęła VI miejsce kwalifikując się do Mistrzostw Okręgu. Ryba nie brała. Dzięki kolegom za taki wynik.
    W dniu 23.05. na zbiorniku WAPNO IV w Zaborze odbyły się VIII Zawody Wędkarskie Radnych i Pracowników Administracji Samorządowych Województwa Lubuskiego o Puchar Marszałka Województwa Lubuskiego.
    II miejsce zajął Stanisław Stankiewicz v-ce Prezes Koła 27 Zielona Góra. Z rybą również nie było najlepiej.

• lechsulim Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

koniec z grilowaniem ,tylko ryby

• mastiff Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

Witam, proponuję umieścić wizerunki (zdjęcia) "wędkarzy roku" naszego koła,na naszych stronach ,ALE (!) zdjęcia NIE przy grilu i z piwkiem ,tylko z jakimikolwiek złowionymi przez siebie rybkami. Bo przyznacie koleżanki i koledzy ,ze czego jak czego ,ale na stronie koła PZW powinno być chociaż pare zdjęć ryb jakie są łowione przez naszych wędkarzy z koła i nie tylko. Pozdrawiam i życze owocnego nowego sezonu wędkarskiego.

czy jesteś zwolennikiem zasady ''no kill ''
tak