Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Porozumienia

porozumienia ......ciąg dalszy

 

 

KOMUNIKAT DLA LUBUSKICH WĘDKARZY !

dot. porozumienia z Okręgiem PZW w Gorzowie Wlkp.

Zarząd Okręgu PZW w Zielonej Górze z przykrością informuje, że mimo wielu inicjatyw z naszej strony mających na celu doprowadzenie do zawarcia porozumienia dwustronnego z Okręgiem PZW w Gorzowie Wlkp. na 2010r. Zarząd Okręgu  PZW w Gorzowie ostatecznie odmówił zawarcia porozumienia, wycofując się ze składanych podczas negocjacji propozycji i rozwiązań.
Wędkarzom, którzy zdacydują się zostać członkami PZW w naszym Okręgu przypominamy, że okręgowe składki za wędkowanie pozostają już piąty rok na nie zmienionym poziomie i wynoszą 80,-zł na wody nizinne i 96,-zł na wody górskie.
Po opłaceniu składek w w/w kwotach można wędkować na naszych wodach z brzegu i łodzi oraz spinningować. Ponadto oferujemy możliwość wędkowania na wodach PZW w Okręgach należących do Strefy I tj. Jelenia Góra,Legnica, Piła, Słupsk, Szczecin i Wałbrzych a także na zasadzie porozumień dwustronnych na wodach PZW Okręgu Kalisz,Leszno i Poznań a także na wodach PZW Okręgu Koszalin po wniesieniu 50% opłaty jaka obowiązuje w Okręgu koszalińskim na 2010r.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.