Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

prace na rzecz łowiska

w marcu spotkaliśmy się aby uprzątnąć teren wokół łowiska ,ale na tym nie koniec......

nie maleje aktywność wędkarzy , członków sekcji Świdnica przy naszym Kole , koledzy póki co nie wędkują a pracują na rzecz łowiska , z inicjatywy Wójta Gminy Świdnica p. Adama Jaskulskiego przeprowadzono prace porządkowe na terenie zbiornika , przy pomocy ciężkiego sprzętu usunięto kilkanaście ton zatoru powstałego w przepuście drogowym , przez który dostaje się bieżąca woda / zbiornik ma charakter wody przepływowej / odbudowano skarpę nabrzeżną na jednej ze stron zbiornika , oczyszczono teren wokół wody , dla poprawy organizacji zawodów i imprez wędkarskich powstaje parking dla zmotoryzowanych , teren zmienia się , nabiera uroku zachęca do miłego spędzenia czasu w wolnej chwili , wszyscy musimy zadbać o coraz bardziej urokliwe miejsce , tym bardziej , że to nie koniec pomysłów na tej wodzie.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

 • bogda1608 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  bogda1608

  Ciągle pracujemy nad naszym zalewem. Zrobiło się czyściej, ładniej, sympatyczniej a po ostatnich zawodach "Moja Rybka" jestem przekonana, że nasz mały zbiornik nie zniknie z powierzchni ziemi. Wszystkich sympatyków naszego małego zbiornika serdecznie pozdrawiam i zapraszam do miłego spędzania czasu nad naszą perełką. Sadzę, że może w tym roku coś się wreszcie ruszy i uda się zbiornik powiększyć!!!

 • dyzmański rafał Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  rafaldyzmanski

  widzę że i u Was wędkarze nie tylko łowią ale i dają coś od siebie:) oby tak dalej!!

 • bogda1608 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  bogda1608

  Wszystkim bardzo dziękuję......... myślę, że teraz wszyscy zaczną dbać o ten zielony kącik........nie pozwólmy zrobić z niego śmietnika....Jestem za pogłębieniem zbiornika......

 • krzysztof63 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  krzysztof63

  Należą się słowa uznania dla wszystkich którzy choć trochę się zaangażowali w oczyszczenie łowiska i nadal pracują nad dalszym wizerunkiem tego przyjaznego wędkarzowi miejsca. Naprawdę dobra robota.

 • mastiff Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Ja myślę,że jak się chce,to można. Ja jestem ZA! Pogłębić może też ,nie byłoby chyba głupie.

 • lechsulim Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  pomysłów jest wiele , ale wszystko związane z finansami , pięknie by było zarybić łowisko i zakazać przez okres dwóch lat wędkować ............

 • mastiff Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Słowa uznania dla "ekipy" ze Świdnicy. Dobra robota.

 • mastiff Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  A jakie jeszcze są pomysły dot. tej wody?