mistrzostwo koła 2010

zgodnie z kalendarzem imprez w dniu 9 maja na rzece Odra w Nietkowie odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o tytuł mistrza Koła 27 w roku 2010 . Były to jednocześnie pierwsze zawody , inaugurujące tegoroczny sezon .

na 19 zgłoszonych udział w zawodach wzięło 14 najlepszych zawodników , członków koła , zanim przystąpiono do rywalizacji musieliśmy pokonać dość trudne warunki dojazdowe do rzeki / podwyższony stan wody / - "zbudować drogę" . Zawody rozegrano zgodnie ze sportowym rygulaminem .

w połowach dominował , krąp i płoć , w wyniku trzygodzinnej rywalizcji wyłoniono zwycięzcę , przyznając tytuł mistzra Koła na rok 2010 . Oto najlepsze wyniki :

1. Zenon Dudek                 4730 pkt

2. Józef Florczyk                 2650 pkt