Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

towarzyskie zawody wędkarskie - 30 lecie koła

z okazji jubileuszu , 30 - lecia koła PZW nr 27  w dniu 10 września na Złotym Potoku odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie . W zawodach  uczestniczyło 27 zawodników , członków koła i zaproszonych gości . Zawodnikom towarzyszyły rodziny , humor  oraz specyficzna atmosfera związana z uroczystym jubileuszem .

Klasą dla siebie była kol. Bogusia Hajdasz zgarnęła wszystko, co było do zdobycia: puchar Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze za I miejsce w klasyfikacji ogólnej, puchar za największą rybę zawodów, puchar za I miejsce w kategorii kobiet, a także puchar dla najlepszego zawodnika z terenu gminy Świdnica.
/ GRATULACJE /

Ryba w tym dniu nie miała zamiaru brać udziału w zabawie i dzielnie pozostała w wodzie , niewielu zawodników mogło sie pochwalić połowem . Oto najlepsi :

1. Bogumiła Hajdasz      1300 pkt

2. Mariusz Sirocki            800pkt

3. Zdzisław Kowalski       520 pkt

4. Zbigniew Mieloch        400 pkt

5. Jarosław Walkowiak   280 pkt

6. Bogusław Plekaniec    280 pkt

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • lechsulim Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    w jednym dniu , w jednych zawodach , w jednej imprezie , w jednym kole zdobyć cztery puchary to jak mistrzostwo świata ..........chyba dlatego ten szok był tak długi , mam nadzieję że już jest wszystko ok. Bogusia ! GRATULUJĘ i pozdrawiam

  • bogda1608 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    bogda1608

    Przepraszam, że tak póżno się zgłaszam, ale tak długo nie mogłam uwierzyć w zwycięstwo. Więcej było w tym szczęścia i przypadku ale i tak jestem najszczęśliwszą wędkarką na świecie. Pozdrawiam całą brać wędkarska a wszystkich, którzy są nam przychylni i popierają sekcję wędkarską w Świdnicy zapraszam w dniu 20 listopada godz 10,30 na zebranie sekcji. B. Hajdasz

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

jak oceniasz działalność zarządu koła
pozytywnie
negatywnie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin