towarzyskie zawody wędkarskie - 30 lecie koła

z okazji jubileuszu , 30 - lecia koła PZW nr 27  w dniu 10 września na Złotym Potoku odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie . W zawodach  uczestniczyło 27 zawodników , członków koła i zaproszonych gości . Zawodnikom towarzyszyły rodziny , humor  oraz specyficzna atmosfera związana z uroczystym jubileuszem .

Klasą dla siebie była kol. Bogusia Hajdasz zgarnęła wszystko, co było do zdobycia: puchar Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze za I miejsce w klasyfikacji ogólnej, puchar za największą rybę zawodów, puchar za I miejsce w kategorii kobiet, a także puchar dla najlepszego zawodnika z terenu gminy Świdnica.
/ GRATULACJE /

Ryba w tym dniu nie miała zamiaru brać udziału w zabawie i dzielnie pozostała w wodzie , niewielu zawodników mogło sie pochwalić połowem . Oto najlepsi :

1. Bogumiła Hajdasz      1300 pkt

2. Mariusz Sirocki            800pkt