Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje

regulamin i klasyfikacja GP Świdnica 2013'

REGULAMIN ZAWODÓW GRAND PRIX dla dzieci i młodzieży
w wędkarstwie spławikowym Świdnica 2013"

I. Organizator :
Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy
Wójt Gminy Świdnica
Koło i Sekcja wędkarska PZW nr 27 przy KMP w Zielonej Górze

Niniejszy regulamin obejmuje cykl zawodów wędkarskich wg poniższego kalendarza :

1.    28 kwietnia( niedziela) godz 11.00 - zalew w Świdnicy.

2.    26 maja (niedziela) godz 11,00      - zalew w Świdnicy.

3.      9 czerwca (niedziela) godz 11,00   - zalew w Świdnicy

         w [połączeniu z Międzynarodowym Dniem Dziecka]

4.     8 września (niedziela ) godz 11.00 - zalew  w Świdnicy

5.     6 październik (niedziela)  godz 11.00 - zalew w Świdnicy

II .  Uczestnicy zawodów :
Dzieci i młodzież w wieku do lat 14 / zwani dalej zawodnikami / z terenu Gminy Świdnica oraz członków koła PZW nr 27 w Zielonej Górze . Zawodnicy mogą wędkować wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej . Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych : do lat 10 i do lat 14 bez podziału na dziewczynki i chłopców / decyduje rok ukończenia wieku /

III. Zasady rozgrywania zawodów :
 Teren zawodów dla zawodników podzielony będzie na dwa sektory: do 10 i 14 lat . Zawodnicy mogą wędkować na jedną wędkę metodą spławikową . Zezwala się opiekunowi na przygotowanie zawodnika do zawodów / przygotowanie sprzętu , zanęty , stanowiska , nęcenie , zakładanie przynęty na haczyk ,odhaczanie złowionych ryb , rozplątywanie żyłki , wymiana haczyka bądż przyponu /. Zawodnik musi samodzielnie zarzucić wędkę , zahaczyć rybę wyjąć ją z wody. Za zgodą sędziego dopuszcza się wyjęcie ryby z wody przy pomocy podbieraka przez opiekuna  kiedy jest to uzasadnione / duża ryba / . Złowione ryby należy przechowywać w stanie żywym w wodzie w siatkach z miękkiego tworzywa . Zabrania się przetrzymywania ryb w innych pojemnikach lub na brzegu łowiska .

IV. Punktacja Grand Prix :
Za 1 gr. ryby zawodnik otrzymuje 1 pkt . W zawodach kolejność zawodników ustala się na podstawie największej ilości punktów - 1 miejsce i dalej malejąco im mniej punktów tym niższe miejsce . W przypadku kiedy dwóch lub więcej  zawodników uzyska tą samą  ilość punktów wyższe miejsce zajmuje zawodnik z niższym numerem startowym. Za  I miejsce zawodnik otrzymuje 15 pkt , drugie 14 , trzecie 13 itd . W klasyfikacji generalnej liczone są punkty z czterech zawodów , zwycięża zawodnik z największą ilością punktów W przypadku równej ilości punktów o kolejności GP decydować będzie wyższe miejsce w zawodach z okazji Dnia Dziecka / zawody nr 3 /.

V. Naruszenia regulaminu :
Zawodnik bez opiekuna nie będzie dopuszczony do zawodów . Ryby przechowywane niezgodnie z regulaminem nie będą zaliczone do zawodów . Zawodnik , któremu opiekun pomaga w zarzucaniu wędki , holowaniu lub wyjęciu ryby bez zgody sędziego otrzymuje ostrzeżenie . Po dwukrotnym ostrzeżenu zawodnik zostaje zdyskwalifikowany .

VI. Postanowienia końcowe :
Za bezpieczeństwo zawodnika odpowiedzialność ponosi jego opiekun . Z uwagi na ograniczoną ilość stanowisk o udziale decyduje kolejność zgłoszenia . W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie o interpretacji przepisów decyduje organizator . Udział w zawodach jest dobrowolny na odpowiedzialność opiekunów.
 
 WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH ZAWODÓW GRAND PRIX ŚWIDNICA 2013

                                                      kategoria do lat 14
lp.          imię nazwisko             
zaw.1 
zaw.2 
zaw.3
zaw.4 zaw. 5
 pkt  miejsce
1  Natalia Gawłowicz
  15
   14
    9
 
   
 
2  Emilia Sirocka
  14
           
3  Patryk Bylica
  13
           
4  Krzysztof Gawłowicz
  12
   12
  10
       
5  Konrad Smoliński 
  11
   13
  12
       
6  Artur Wołklewanowicz
  10
           
7  Patryk Witek
    9
           
8   Sebastian  Walkowiak
     15
   15
       
9   Sebastian Hryniewicz
       11
       
10   Michał Blum
       13
       
11   Mateusz Zbróg
       14
       
12                
13                
 
                                                 kategoria do lat 10
lp.          imię nazwisko             
zaw.1 
zaw 2 
zaw.3
zaw.4
zaw. 5
 pkt 
miejsce
1   Wanessa Muszyńska
  15
  13
   13

 

2   Dominik Możdzeń
  14
  14
    8

 

3   Jakub Sirocki
  13
   
 

4   Mateusz Antosik
  12
  11
   15

 

5   Kacper Tarczyło
  11
  15
   14

 

6   Hubert Smoliński
  10
   
 

7   Maciej Muszyński
    12
   11

 

8   Wiktor Chrzanowski
    10
   10

 

9   Oliwia Olszewska
      9
 
 

10   Dorian Gil
      8
 
 

11   Patrycja Szynczak
       12

 

12   Radosław Stopa
        9

 

13   Mikołaj Hryniewicz
        8

 

14  Cezary Oniszczuk     8

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

jak oceniasz działalność zarządu koła
pozytywnie
negatywnie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin