świętowanie w kole 27

w tym roku koło nasze obchodzi jubileusz 30-lecia , tak  to juz trzydzieści lat minęło jak powstało nasze koło .1 luty to oficjalna data związana z założeniem i powstaniem koła PZW nr 27 przy KM Policji w Zielonej Górze . W związku z powyższym Zarząd Koła zorganizował jubileuszowe zawody wędkarskie połączone z  uroczystą zabawą taneczną dla obecnych i byłych członków naszego koła . Wielka impreza wędkarska odbyła się w dniach 10 -11 września br. Zawody wędkarskie o puchar 30 lecia koła odbyły się w dniu 10 września na Złotym Potoku ,/ relacja w zakładce wyniki zawodów / uroczystości jubileuszowe miały miejsce w Ośrodku wypoczynkowym Przełazy w miejscowym Palacu , wręczono nagrody dla zawodników , upominki dla zaproszonych gości , miłą zabawę i pobyt w samym ośrodku wspominać będą wszyscy uczestnicy jubileuszowej imprezy .